• Pompa ciepła Panasonic Aquarea WH-MXC12H9E8

Symbol: WH-MXC12H9E8

Pompy ciepła T-CAP są odpowiednie do instalacji w nowych i modernizowanych budynkach, gdzie wymagana jest duża moc urządzenia przy niskiej temperaturze zewnętrznej.

26900.00
szt Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 161 kg
Zostaw telefon

Jednostka Aquarea T-CAP generacji H typu monoblok, trójfazowa.

Grzewczo-chłodzące MXC 

WH-MXC12H9E8

image

Szeroka gama urządzeń i inteligentne sterowanie

Aquarea to nowatorski, energooszczędny system zapewniający idealną temperaturę w domu, nawet przy skrajnych temperaturach na zewnątrz. Jest to niezawodne rozwiązanie dzięki wysokiej jakości komponentów, w tym również sprężarki, opracowanych i produkowanych przez firmę Panasonic. Szeroka oferta dostępnych jednostek serii Aquarea zapewnia bardzo szeroki wybór najbardziej odpowiedniej opcji dla Twojego domu - niezależnie od jego wielkości.

Energooszczędność

 Pompa ciepła Aquarea oparta na technologii powietrze-woda jest bardzo wydajna i przyjazna środowisku. Przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. Nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia      - równieżw skrajnie niskich temperaturach.

image