• Pompa ciepła Panasonic Aquarea KIT-WC12H6E5

Symbol: KIT-WC12H6E5

Panasonic AQUAREA HIGH PERFORMANCE  to pompa ciepła z funkcją ogrzewania i chłodzenia. Jest to urządzenie, przeznaczone do energooszczędnych budynków, które pomoże w dużym stopniu ograniczyć koszty ogrzewania i emisję CO2.

23950.00
szt Do przechowalni
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 155 kg
Zostaw telefon

Jednostki Aquarea High Performance generacji H typu split, jednofazowe.

Grzewczo-chłodzące - SDC 

KIT-WC12H6E5

image

Szeroka gama urządzeń i inteligentne sterowanie

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA HIGH PERFORMANCE KIT-WC12H6E5 należąca do kategorii powietrze - woda ma zastosowanie w domach energooszczędnych jedno i wielorodzinnych. Charakteryzuje się wszpółczynnikiem COP w wysokości 5 (dla mocy 3,2 kW). W urządzeniu Panasonic AQUAREA HIGH PERFORMANCE KIT-WC12H6E5 wprowadzony został tryb nocny, który ogranicza poziom hałasu emitowanego przez pompę ciepła.

Pompa ciepła Aquarea oparta na technologii powietrze-woda jest bardzo wydajna i przyjazna środowisku. Przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. Nawet 80% potrzebnej energii cieplnej pobierane jest z otoczenia      - równieżw skrajnie niskich temperaturach.

image