• Kurtyna powietrzna zimna 2500 m^3/h ,Dimplex DAB 10W

Symbol: DAW 10W

 Kurtyna powietrzna Dimplex DAB 10W to urządzenie odpowiednie zarówno do mniejszych, jak i średniej wielkości obiektów handlowych

Montaż
Sufitowy (poziomy)
Rodzaj kurtyny
Zimna (bez nagrzewnicy)
4287.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-7 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 20
Kurier DPD 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.026 kg
Zostaw telefon
 Kurtyna powietrzna Dimplex DAB 10W to urządzenie odpowiednie zarówno do mniejszych, jak i średniej wielkości obiektów handlowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Wytwarza skuteczną barierę powietrzną przy drzwiach zewnętrznych, zapobiegając utracie ogrzanego lub chłodnego powietrza, dzięki czemu sprzyja obniżaniu zużycia energii, a co za tym idzie kosztów, przy jednoczesnej poprawie komfortu. Kurtyna DAB charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, gwarantującą długi okres użytkowania oraz pracę niewymagającą konserwacji. Urządzenie jest przystosowane do współpracy z automatycznymi drzwiami (przy zastosowaniu sygnału z czujników drzwiowych). Kurtynę można zamontować nad drzwiami albo na suficie. Kurtyną DAB można sterować za pomocą ściennego regulatora niskonapięciowego lub poprzez podłączenie do systemów zarządzenia budynkiem BMS, opcjonalne jest sterowanie za pomocą czujników drzwi. Dzięki modułowej budowie (moduły o długości 1,0 i 1,5 m) możliwe jest łatwe łączenie kilku urządzeń.

Niezbędnym wyposażeniem dla kurtyny jest sterownik CABC6, do nabycia osobno. Dodatkową opcją jest zestaw łączacy CABM1, także do nabycia osobno.