• Kategorie
  • Klimatyzator Gree Amber Prestige GWH24YE-S6DBA2A

Symbol: GWH24YE-S6DBA2A
5396.63
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 160
Dostępność Duża dostępność
Waga 90 kg
Zostaw telefon

Amber Prestige, zaliczany do serii Premium, spełnia oczekiwania nawet najbardziej
wymagających użytkowników dzięki swoim szerokim możliwościom. Wysoka klasa energetyczna oraz
wyjątkowo wydajne działanie sprawiają, że możemy cieszyć się idealnym klimatem ponosząc przy tym
niskie koszty energii elektrycznej. Mnogość funkcji, takich jak: możliwość podłączenia sterownika przewodowego,
sterowanie ze smartfona przez WiFi, trzy tryby snu, siedem prędkości wentylatora, dwie żaluzje
oraz ekstremalnie cicha praca gwarantują precyzyjne dopasowanie pracy urządzenia do potrzeb klienta
w celu osiągnięcia pełnego komfortu. Urządzenie ponadto jest w stanie pracować przy ekstremalnych
temperaturach zewnętrznych, zarówno w trybie grzania (do -30°C), jak i chłodzenia (52°C).

 

image

 

Dlaczego warto zakupić klimatyzator u nas ?

ArtDOM to duża rodzinna firma - przeprowadzamy setki realizacji rocznie, w roku 2018 zamontowaliśmy ponad 350 klimatyzatorów marki Gree, w oparciu o urządzenia marki Gree realizujemy większość prestiżowych inwestycji. ArtDOM to ponad 30 wykwalifikowanych pracowników i 9 brygad serwisowo-montażowych będących do Waszej dyspozycji, posiadamy wyspecjalizowany zespół handlowców oraz techników którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje poprzez szkolenia.

Serwis? Przegląd? Awaria?

U nas kontakt z Wami nie kończy się po instalacji, w przypadku jakichkolwiek problemów działamy najszybciej jak tylko się da, duża ilość brygad ogranicza czas na usunięcie ewentualnej awarii tak że nie zostają Państwo sami z problemem.

Zapraszamy!

image

image

image

Od 1.01.2018 roku nie można samodzielnie montować klimatyzatora stacjonarnego Split, Multisplit, VRF ani żadnego innego niehermetycznego urządzenia posiadającego F-gazy. Montaż taki może wykonać wyłącznie firma posiadająca aktualny certyfikat F-gazowy. Dokonując zakupów na Allegro i w sklepach internetowych tego typu urządzenie musicie Państwo przedstawić sprzedawcy umowę z certyfikowaną firmą instalacyjną wraz z kopią Certyfikatu lub nr Certyfikatu instalatora. W przypadku możliwości zakupu w powyższych platformach (Allego, sklep internetowy) bez wymaganych dokumentów zarówno Państwo, jak i osoba sprzedająca narażacie się na konsekwencje prawne wynikające ze zmian przepisów w ustawie z dnia 15 maja 2015 "o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.

Więcej informacji: https://www.mos.gov.pl/srodowisko/ochrona-powietrza/zarzadzanie-emisjami-gazow-cieplarnianych/ochrona-warstwy-ozonowej-i-fluorowane-gazy-cieplarniane/fluorowane-gazy-cieplarniane/aktualnosci/szczegoly/news/weszla-w-zycie-nowelizacja-ustawy-o-szwo-i-f-gazach/